user
e
sv

İki popüler oyunu aynı modda buluştu

190 okunma — 26 Şubat 2023 22:19
Elden Ring oyunu için yeni bir Hogwarts Legacy modu geliştirildi.

Bildiğiniz gibi şu anda oyun dünyasında Hogwarts Legacy rüzgarları esiyor. Heyecanla beklenen yeni Harry Potter oyunu 10 Şubat’ta oyun severlerle buluştu ve ilgiyle karşılandı. Hatta öylesine büyük bir ilgi gördü ki Steam’de en çok satanlar listesinin ilk üç sırasında oyunun üç farklı versiyonu yer alıyor. Oyunun böylesine büyük bir ilgi görmesi, video oyunları için modlar hazırlayan ekipleri de harekete geçirdi. Daha Hogwarts Legacy çıktıktan birkaç gün sonra oyun için bir multiplayer modu yayınlandı.

Büyük başarı yakalayan yeni Harry Potter oyununun arkasındaki stüdyo olan Avalanche Software, oyun için yakın zamanda herhangi bir DLC yayınlamayı düşünmediklerini açıklamış olsa da üçüncü parti modlar sayesinde oyun severlerin deneyeceği pek çok farklı mod ortaya çıkmaya devam ediyor.

Bu kez son dönemin bir diğer popüler oyunu olan Elden Ring için bir Hogwarts Legacy modu geliştirildi. Bu yeni mod, Elden Ring oyuncularının Harry Potter oyununa benzer bir deneyimi Elden Ring’de yaşamasına olanak sağlıyor.

Avalanche Software popüler oyunu için resmi bir mod ya da DLC yayınlamıyor olsa da diğer modcular tarafından hazırlanan bu içerikler, Harry Potter hayranlarını uzun süre meşgul etmeye yetecek gibi duruyor.

Kaynak : https://www.cnnturk.com/teknoloji/iki-populer-oyunu-ayni-modda-bulustu
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli