user
e
sv

Everspace 2 için uzun bekleyiş sona eriyor! Çıkış tarihi belli oldu

198 okunma — 10 Şubat 2023 11:40
Rockfish Games, uzun zamandır beklenen Everspace 2 oyununun tam sürümünün ne zaman çıkış yapacağını açıkladı.

Everspace 2, iki yıl önce erken erişim versiyonu ile çıkış yapmıştı. Bu yana geliştirme sürecinde olan oyun, artık tam sürümü ile çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun yapımcısı olan Rockfish Games, Everspace 2 tam sürümünün beklenen çıkış tarihini açıkladı. Detaylara bakalım.

Everspace 2, 6 Nisan’da PC’ye geliyor, PS5’e yazın gelecek

Everspace 2’nin piyasaya sürülme tarihi nihayet belirlendi. 6 Nisan 2023′te, oyun Steam, GOG ve Microsoft Store üzerinden PC için tam sürüm olarak piyasaya sunulacak. Oyunun lansmanına yaklaşıldığında, fiyatı da erken erişim dönemindeki 40 dolar etiketten 50 dolara yükseltilecek. Oyunun ülkemizde şu anda 67 TL’den satıldığını hatırlatalım.

Everspace 2
Everspace 2 resmi posteri.

Rockfish Games, 6 Nisan’daki PC lansmanından sonra PS5 ve Xbox Series X/S sürümlerin yazın henüz belli olmayan tarihte piyasaya sürecek. Aynı zamanda tamamen optimize edilmiş bir Steam Deck versiyonu da yayınlanacak. Ayrıca yapımcı, Everspace 2’nin daha önce duyurulan PS4 ve Xbox One sürümlerinin iptal edildiğini açıkladı.

Everspace 2 oyununun konusu ne?

“Space shooter” sınıfındaki Everspace 2, uzay temalı bir keşif ve RPG oyunu  olarak biliniyor. Oyunun resmi sitesindeki açıklama şu şekilde:

EVERSPACE™ 2, derin keşiflere, tonlarca loot’a ve klasik RPG elementlerine sahip hızlı bir tek oyunculu uzay oyunudur. Tüm insan olma yolculuğunuz sırasında sırlar ve tehlikelerle dolu, elle yapılmış bir açık dünyada heyecan verici bir hikaye deneyimi yaşayın.”

Ayrıca oyunun çıkış tarihini belirten hikaye anlatım fragmanı da yayınladı:

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/oyun/everspace-2-icin-uzun-bekleyis-sona-eriyor-cikis-tarihi-belli-oldu-63e54bc6d91cbb0e2909c718
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli