user
e
sv

Xbox X Series oyunları ortaya çıkıyor! İşte tarih

1572 okunma — 07 Temmuz 2020 12:28
Microsoft'un bu yıla damga vurması beklenen yeni oyun konsolu Xbox X Series ile birlikte bu konsola özel çıkacak oyunlar da görücüye çıkacak. Microsoft, gerçekleştireceği etkinlikte bakın hangi oyunları ne zaman duyuracak?
Microsoft’un bu yıla damga vurması beklenen yeni oyun konsolu Xbox X Series ile birlikte bu konsola özel çıkacak oyunlar da görücüye çıkacak. Microsoft, gerçekleştireceği etkinlikte bakın hangi oyunları ne zaman duyuracak?

2020, oyun konsollarının yılı olacak. Bir yandan PlayStation 5 için Sony son hazırlıklarını yaparken, Microsoft cephesinde ise Xbox X Series üzerinde yoğun bir mesai var.

Microsoft’un resmi Xbox Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre 23 Temmuz tarihinde yeni Xbox X Series oyunları gün yüzüne çıkacak. Duyurulacak oyunların arasında ise Halo: Infinite, Perfect Dark, Hellblade 2 ve yeni Fable oyunu yer alıyor. Ama elbette pek çok oyunun dört gözle beklediği oyun Halo serisinin yeni halkası olacak.

Xbox X Series oyunları ortaya çıkıyor İşte tarih

Etkinlik, 23 Temmuz’da Türkiye saatiyle 19:00’da başlayacak ve canlı yayını takip etmek isteyenler Xbox’ın YouTube başta olmak üzere Twitch ve Facebook kanallarını kullanabilecek.

Microsoft’un geçtiğimiz yıllarda bazı oyun stüdyolarını bünyesine katmasıyla birlikte Xbox X Series oyunlarından beklentiler de hayli yüksek.

Kaynak : https://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli