user
e
sv

Xiaomi Redmi şimdi de PC monitörü satacak! İşte Redmi Display 1A

1312 okunma — 28 Mayıs 2020 20:14

Xiaomi Redmi model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Akıllı telefon, giyilebilir teknolojiler, dizüstü bilgisayar gibi kategorilerde sunduğu uygun fiyatlı ürünleriyle dikkat çeken Çinli üretici şimdi de PC monitörü satacak. Xiaomi imzası taşıyan Redmi Display 1A özellikle uygun fiyat etiketiyle dikkat çekiyor.

Xiaomi Redmi şimdi de PC monitörü satacak! İşte Redmi Display 1A

Xiaomi Redmi tarafından geliştirilen PC monitörü 1920 x 1080 piksellik çözünürlüğe sahip ve 23.8 inç boyutunda. 250 nits parlaklığa sahip monitörün kontrast oranı ise 1000:1.

Oldukça ince yan çerçevelere sahip olan Redmi Display 1A özellikle çoklu monitör kullanımlarında muazzam bir deneyim sunuyor.

Monitörde bir adet HDMI ve bir adet de VGA portu bulunuyor. İlk etapta Çin’de satışa sunulacak olan Xiaomi Redmi Display 1A için belirlenen fiyat etiketi ise yalnızca 599 yuan yani 83 dolar. Normal şartlarda 83 dolar 565TL gibi bir meblağa denk düşüyor. Lakin işin içerisine vergiler girdiğinde fiyat etiketi 750 TL’ye kadar yükselecektir.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. PC monitörlerinde akıllı telefonlarda olduğu gibi uçuk vergiler söz konusu değil. Dolayısıyla bu monitör ülkemizde satışa çıkarsa 750TL altı bir etiketle bile karşılaşmamız mümkün.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/donanim/
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli