user
e
sv

Yeni Assassins’s Creed oyununun ne zaman çıkacağı netleşti!

167 okunma — 09 Şubat 2024 15:44
Ubisoft'un merakla beklenen Assassin's Creed Codename Red oyunu için çıkış tarihi ortaya çıktı. İşte ayrıntılar...

Dünyaca ünlü oyun şirketi Ubisoft‘un hem geliştirici hem de yayıncısı olduğu Assassin’s Creed, hiç şüphesiz en sevilen oyun serilerinden birisi. Bu bağlamda geçtiğimiz sene piyasaya sürülen yapımın ardından yeni bir oyun daha gelmesi merakla bekleniyor. Assassin’s Creed Codename Red adlı bu yapımın çıkış tarihi netleşti.

Assassin’s Creed Codename Red çıkış tarihi ortaya çıktı

Assassin’s Creed serisinin son oyunu olan Assassin’s Creed Mirage, Ekim 2023’te piyasaya sürüldü. Dokuzuncu yüzyıl Bağdat’ında geçen yapım, oyunculardan tam not aldı. Söz konusu bu yapımı Assassin’s Creed Codename Red takip edecek. Peki oyun ne zaman çıkacak?

Assassin's Creed Codename Red çıkış tarihi ortaya çıktı

Ubisoft, yeni mali raporunu yayınladı. Bu raporda finansal veriler bir yana Assassin’s Creed: Codename Red oyunun 2025’te piyasaya sürüleceği bilgisi de yer aldı. Geçtiğimiz haftalarda yaşanan bir sızıntıda yeni yapımın Kasım 2024’te duyurulacağı söyleniyordu.

Hikaye açısından feodal Japonya döneminde geçmesi beklenen Assassin’s Creed Codename Red, 2024’ün en ses getiren oyunu olacak. Jonathan Dumont‘un liderliğinde Ubisoft Quebec stüdyosunun geliştirdiği oyun, merakla bekleniyor.

Bu rapor dışında daha önce ortaya çıkan bilgilere göre Project Obsidian olarak bilinen, hakkında pek fazla detay olmayan bir proje de bulunuyor. Bununla beraber Assassin’s Creed Black Flag için Remake çıkacağı da biliniyor. Remake oyunda aynı hikaye işlenecek. Gemi ve tırmanış mekaniklerinde ise değişikler olacak. Öyle ki oyunculara daha fazla özelleştirme seçeneği sunulması bekleniyor.

Assassin's Creed Codename Red çıkış tarihi ortaya çıktı
Kaynak : https://shiftdelete.net/assassins-creed-codename-red-cikis-tarihi-iddia
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli