user
e
sv

Sınırlı sayıda: Tam 1 milyon TL’lik Apple Vision Pro!

201 okunma — 30 Haziran 2023 15:01
1 milyon TL'ye satılacak Apple Vision Pro lüks sürümü tanıtıldı. Peki ürün bu fiyata satılacak neler içeriyor?

WWDC 2023’te tanıtılan yeni Apple Vision Pro birçok kişiyi kendine hayran bıraktı. Ancak fiyat etiketiyle de birçok kişide hayal kırıklığı yarattı. Vision Pro sanki yeterince pahalı değilmiş gibi, Caviar adlı popüler cihazları altın, elmas ve pırlanta gibi değerli madenler ile kaplayıp lüks tutkunlarına satan firma, 40 bin dolara satacağı Apple Vision Pro’yu tanıttı. İşte karşınızda 1 milyon TL’lik Apple Vision Pro!

Bu Apple Vision Pro tam 1 milyon TL!

Caviar, popüler ürünlerin özelleştirilmiş versiyonlarını tasarlamasıyla ve onları muazzam fiyat etiketleriyle özel lüks ürünlere dönüştürmesiyle tanınır. Şimdi ise 24 kişi bu çok özel sınırlı sürüm Apple Vision Pro’ya sahip olma şansına sahip olacak. Caviar’ın Vision Pro versiyonu, resmi açıklamaya göre Tom Ford’un açılır kapanır gözlüklerinden ve Gucci kayak maskelerinden ilham alıyor.

Şirket, “Bu vizyoner cihaz yalnızca gelişmiş özellikler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda kişisel alanınıza kusursuz bir şekilde uyum sağlayan bir sanat eseri gibi duruyor.” açıklamalarını yaptı. Caviar’ın tanıttığı Apple’ın Vision Pro’sunun bu versiyonu, 18 karat altından üretildi. İçerideki ekranı ortaya çıkarmak için saf altından oluşan göz bandını kaldırmanız gerekiyor. İşte bu yönüyle ürün Tom Ford’un açılır kapanır gözlüklerine benzetiliyor.

Ayrıca bu özellik, Vision Pro’ya orijinal modelde bulunmayan ek bir gizlilik düzeyi eklemiş oluyor. Ek olarak, arkadan geçen kafa bandı, Caviar’ın “hassas ama dayanıklı doğasıyla ünlü” olduğunu söylediği Connolly deriyi kullanıyor. İngiliz Kraliyet Mahkemesi ve lüks araba geliştiricisi Rolls-Royce’a tedarik edilen bu deri ile şirket, cihazın sahibi için “VR’da Rolls Royce deneyimi” şeklinde ifade ediyor.

Apple Vision Pro’nun Caviar sürümü 2024 sonbaharına kadar satışa sunulacak. Üründen sadece 24 adet üretilecek. Vision Pro’nun Türkiye’de 142 bin TL bandında bir fiyatla satışa çıkması beklenirken Caviar’ın altın Vision Pro’su 40 bin dolar‘dan satışa çıkacak. Bu da şu anki kur bazında yaklaşık 1 milyon 42 bin TL gibi bir ücrete tekabül ediyor.

Kaynak : https://shiftdelete.net/1-milyon-tl-apple-vision-pro-tanitildi
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli