user
e
sv

Tesla bu defa da araç içi oyun deneyimine odaklanıyor

170 okunma — 20 Mart 2023 11:37
Elektrikli otomobil dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Tesla, şimdi de araçlarında oyun eğlence sistemlerini geliştirmeye odaklandı.

Tesla’nın son promosyon videosu, Model S ve Model X araçlarının etkileyici oyun yeteneklerini sergiliyor ve Tesla’nın müşterilerine sunabileceği benzersiz eğlence deneyimini vurguluyor. Video, ilk kez 2007 yılında piyasaya sürülen birinci şahıs nişancı oyunu Crysis’i çalıştıran bir Model X’i gösteriyor ve aracın yüksek performanslı iç kısmının, son oyun konsollarıyla eşit olan, kendine özgü bir oyun deneyimi yaratabileceğini gösteriyor.

2021 yılında sızan bir bilgi, Tesla’nın Model S ve Model X’e AMD Ryzen yonga seti ve Navi 23 GPU donattığını ortaya çıkardı. Bu, bu tür bir araçta böyle yüksek kaliteli oyun performansı sunabilen ilk eğlence sistemi yapar. Model S ve Model X daha sonra ise The Witcher 3 ve Cyberpunk 2077 gibi oyunlar içeren geleceğe yönelik tasarımları ve gelişmiş eğlence sistemi gibi unsurlarla da görüldü.

Tesla bu defa da araç içi oyun deneyimine odaklanıyor

Model S ve Model X, son Xbox Series X ve PlayStation 5 oyun konsollarına eşdeğer olan on teraflop işlem gücüne sahip bir sisteme kavuştu. Tesla’nın araç içi oyun sistemi, oyuncular için etkileyici bir deneyim sunabiliyor ve daha güçlü bir oyun deneyimi için bir oyun kontrol cihazı veya hatta bir klavye ve fare kullanmalarına izin veriyor. Promosyon videosu, Razer klavye ve fare kullanıldığını göstererek, Tesla’nın müşterilerinin oyun deneyimini geliştirmek için öncü oyun şirketleriyle işbirliği yapma taahhüdünü vurguluyor.

Tesla’nın yüksek performanslı araçları, sadece çevre dostu olmakla kalmıyor, aynı zamanda piyasada başka hiçbir araçta bulunmayan standartlarda oyun deneyi sunuyor.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/otomobil/tesla-bu-defa-da-arac-ici-oyun-deneyimine-odaklaniyor-6417fc8ac1b54b13c1109c20
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli