user
e
sv

Oppo Find X6 performansıyla fena kükredi!

174 okunma — 11 Mart 2023 18:00
Oppo markasının yaklaşan Find X6 akıllı telefon serisinin standart modeli Geekbench platformuna uğradı. Liste sonucu akıllı telefonun özellikleri ve sunabileceği performans düzeyi ortaya çıktı. Detaylara bakalım.

Oppo, akıllı telefon dünyasında atılımlarını sürdürmeye devam ediyor. Markanın bir sonraki amiral gemisi serisi Oppo Find X6 yakında tanıtılacak. Bu tanıtımdan önce de serinin standart modeli olan Oppo Find X6, Geekbench platformunda görüntülendi. Bu sayede akıllı telefonun kilit özellikleri de ortaya çıkmış oldu. Gelin telefon neler sunacak hep birlikte bakalım.

Oppo Find X6 Geekbench’te görüntülendi!

Find X6, Geekbench platformuna PGFM10 model numarası ile giriş yaptı. Listelemeye göre akıllı telefon MediaTek Dimensity 9200 5G yonga setinden güç alıyor. Find X6 bu yonga setinin sağladığı yüksek güç ile Geekbench performans testinde 1806 (tek çekirdekli) ve 4705 (çok çekirdekli) puanlarını elde etti. Böylelikle akıllı telefonun akıcı bir oyun ve medya deneyimi sunacağı belli oldu.

Bu yonga setinin varlığına ek olarak Geekbench, Find X6’nın 12GB varyantını da onaylamış oldu. Daha farklı RAM seçeneklerinin de mevcut olacağını tahmin ediyoruz. Ayrıca cihazın Android 13 işletim sistemi üzerinde işlem yapacağı da belli oldu.

Oppo Find X6
Oppo Find X6 modeline ait sızdırılmış render görüntüsü. (Weibo)

Daha önceden Find X6 modelinin optik sistemi hakkında bilgiler de gelmişti. Cihazın 50 Megapiksel Sony IMX890 birincil kamera, 50 Megapiksel Samsung JN1 ikincil ultra geniş ünite ve 50 Megapiksel Sony IMX890 telefoto lens ile üçlü arka kamera kurulumuna sahip olduğu söyleniyor.

Son olarak ise akıllı telefonun 80W hızlı şarj destekleyen 4,800mAh kapasiteli pilden güç alacağı söyleniyor. Find X6 serisinin kısa bir süre içerisinde tanıtılması bekleniyor. Yeni detaylar için takipte kalın.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/oppo-find-x6-performansiyla-fena-kukredi-640c7f486a6bea031a13fc5c
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli