user
e
sv

Fiyat performans odaklı: Vivo T2x özellikleri ortaya çıktı!

251 okunma — 11 Mart 2023 10:17
Yaklaşan Vivo T2x, V2225 model numarasıyla Google Play Console'da ortaya çıktı. İşte akıllı telefonla ilgili ayrıntılar!

Sektörde daha çok giriş ve orta segment modellerle boy gösteren Vivo cephesinde çalışmalar son hız devam ediyor. Çinli üretici son dönemde geçtiğimiz yıl Çin’deki kullanıcıların beğenisine sunduğu Vivo T2x modelinin global sürümü üzerinde yoğun mesai harcıyor. Akıllı telefon son olarak Google Play Console’da ortaya çıktı ve kilit özellikleri belli oldu.

Vivo T2x özellikleri ortaya çıktı

Yaklaşan Vivo T2xV2225 model numarasıyla Google Play Console‘da ortaya çıktı. Bu gelişme akıllı telefonun çok yakında globalde satışa çıkacağına işaret ederken, teknik özelliklerinin bir kısmı da belli oldu.

Vivo T2x özellikleri ortaya çıktı
Fiyat performans odaklı: Vivo T2x özellikleri ortaya çıktı!

Vivo T2x, Çin varyantından farklı olmak üzere MediaTek MT6833 yani MediaTek Dimensity 700 yonga setinden güç alacak. 7 nm mimariyle üretilen işlemci; 2x 2.27 GHz ARM Cortex-A76 ve 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 çekirdeklerine ek olarak Mali-G57 MC2 grafik birimine ev sahipliği yapacak.

Katlanabilir akıllı telefon piyasasının en önemli isimlerinden vivo, X Flip modeli üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Telefonda Full HD+ çözünürlüklü LCD bir panel yer alacak. Ayrıca ekranın 440 PPI piksel yoğunluğuna sahip olması kuvvetle muhtemel. 8 GB RAM ile satışa çıkacak cihaz, kutudan çıkar çıkmaz Android 13 tabanlı Funtouch OS 13 arayüzünü çalıştıracak.

Son gelişmeye baktığımızda akıllı telefonun küresel ve Çin varyantının teknik detay farklılıklarına sahip olması söz konusu. Bunun dışında lansman tarihiyle ilgili net bir detay yok, ancak Google Play Console gelişmesini ele aldığımızda çok yakında tanıtılabileceğini söyleyebiliriz.

Kaynak : https://shiftdelete.net/vivo-t2x-ozellikleri
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli