user
e
sv

Honor Watch GS 3i tanıtıldı, işte yeni akıllı saatin özellikleri

131 okunma — 07 Mart 2023 22:34
Honor’un merakla beklenen yeni akıllı saat modeli Honor Watch GS 3i nihayet kendini gösterdi. İşte akıllı saat dünyasının son üyesi.

Çin teknoloji şirketi Honor, çeşitli yükseltmeler ve özelliklerle donatılmış Honor Watch GS 3i akıllı saati piyasaya sürdü. Watch GS 3i, uzun pil ömrü, sağlık izleme özellikleri ve çeşitli spor modlarıyla uygun fiyatlı bir akıllı saat olarak tasarlandı.

Honor Watch GS 3i, 1.39 inç AMOLED yüksek çözünürlüklü renkli ekrana sahip. Ekran, 3D hafif ve ince kavisli camla korunuyor. Saat, yuvarlak bir kadran ve önceki GS 3 serisine benzer sıcak ve dolgun bir görünüme sahip tasarlandı. Genel tasarımı basit ancak zarif, günlük kullanım ve antrenmanlar için uygun hale getiriyor. Akıllı saat, pil haznesinde 455mAh batarya barındırıyor ve 14 güne kadar pil ömrü sunuyor.

Watch GS 3i’nin ana özelliklerinden biri, sağlık izleme yetenekleridir. Saat, kan oksijen doygunluğu izlemesini destekliyor, kanın oksijen ve hemoglobin kapasitesinin birleşik yüzdesini ölçüyor. Bu özellik, kullanıcıların vücut değişikliklerini takip etmelerine ve genel sağlık ve zindeliğini sağlamalarına yardımcı oluyor. Saat ayrıca, kalp atış hızı izlemesini destekliyor ve kullanıcıların kalp atış hızı çok yüksek veya çok düşük olduğunda uyarı veriyor.

Honor Watch GS 3i tanıtıldı, işte yeni akıllı saatin özellikleri

Ek olarak, Honor Watch GS 3i, 15 profesyonel spor modu ve 85 özel spor modu dahil olmak üzere 100 spor modu sunuyor. Saat, kullanıcının spor verilerini, mesafe, tempo ve yakılan kaloriler gibi kaydedebiliyor. Akıllı saat, otomatik egzersiz tanıma özelliğini de destekliyor ve kullanıcı antrenmanına başladığında veri kaydetmeye başlıyor.

Watch GS 3i, 4GB depolama ile birlikte geliyor ve aslında bu alan kullanıcılara 500 şarkı saklamak için yeterli alan sağlıyor. Saat ayrıca, 300’den fazla şehre hizmet veren NFC işlevini de destekliyor. NFC işlevi, kullanıcıların ödemelerini yapmalarını ve hızlı ve kolay bir şekilde toplu taşıma hizmetlerine erişmelerini sağlıyor.

Fiyat açısından, Honor Watch GS 3i, bir spor versiyonu ve bir moda versiyonu olarak iki sürümde mevcut. Spor versiyonu 699 yuan (yaklaşık 100 dolar)’dan başlarken, Klasik versiyonu ise 799 yuan (yaklaşık 115 dolar) ‘dan satışa sunulacak.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/akilli-saat/honor-watch-gs-3i-tanitildi-iste-yeni-akilli-saatin-ozellikleri-6406f7718f9a5a73507de2a7
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli