user
e
sv

Huawei’den bir ilk: Akıllı saatte uydu bağlantısı dönemi

141 okunma — 06 Mart 2023 08:21
Huawei Watch 4 uydu bağlantısı özelliği sunan ilk akıllı saat olacak. Watch 4 ayrıca Zirkon malzemeden yapılacak.

Huawei, en yeni akıllı saat modeli Watch 4 için vites artırdı. Serinin son modelinin, dayanıklılık ve eskimeye karşı direnç için Zirkon malzeme kullanacağı bildirildi. Ek olarak Watch 4, iletişim kurmada devrim yaratacak uydu bağlantısı özelliğini içeren ilk akıllı saat olabilir.

Huawei Watch 4, zirkon malzeme ile geliyor

Huawei Watch 4’ün en dikkat çekici özelliklerinden biri, premium versiyonunda kullanılması beklenen Zirkon malzeme olacak. Zirkon, mukavemeti ve çatlağa karşı dirençli olmasıyla biliniyor. Çelikten dört kat daha sert koşullara dayanabiliyor.

Eşsiz tasarımına ek olarak Huawei Watch 4, iletişim için yeni bir kapı aralayacak. Akıllı saat, kullanıcıların mobil ağ kullanmadan SMS göndermesine olanak tanıyan uydu iletişim bağlantısını içerecek. Bu özellik, giyilebilir cihazlar dünyasında önemli bir gelişme. Çünkü Watch 4, sektörde bu teknolojiyi içeren ilk akıllı saat olacak.

Huawei’nin önümüzdeki günlerde tanıtması beklenen yeni amiral gemisi olan P60 Pro özellikleri ve tasarımı ortaya çıktı.

Yakın tarihli bir sızıntıya göre Huawei Watch 4 ve Watch 4 Pro, sırasıyla ARC (Arch) ve MDS (Medusa) kod adlarıyla WiFi sertifikası aldı. Watch 4’ün şık tasarıma ve uydu bağlantısına ek olarak, daha iyi pil ömrü ve gelişmiş kondisyon takip yeteneğine sahip olması bekleniyor.

Huawei, Watch 4’ün lansman tarihini henüz paylaşılmadı. Watch 4’ün resmi olarak duyurulmasını beklerken, Huawei’nin teknoloji dünyasında ilgi çekici yenilikler yaptığını görüyoruz. Örneğin, Huawei P60 Pro özellikleri ve güçlü kamerasıyla ön plana çıkıyor.

Kaynak : https://shiftdelete.net/huawei-watch-4-uydu-baglantisi
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli