user
e
sv

3D ekran deneyimi sunacak! Nubia Pad 3D tanıtım tarihi açıklandı

142 okunma — 05 Mart 2023 22:32
ZTE, gözlüksüz 3D görüntü imkanı sunan Nubia Pad 3D modeli için tanıtım tarihi açıkladı. İşte Nubia Pad 3D özellikleri...

Dizüstü bilgisayar sektöründen sonra akıllı telefon ve tablet pazarında da 3D görüntü dönemi resmen başladı. ZTE, gözlüksüz 3D görüntü imkanı sunan Nubia Pad 3D modeli için tanıtım tarihi açıkladı. İşte Nubia Pad 3D özellikleri…

Nubia Pad 3D özellikleri netleşiyor

Gözlüksüz 3D görüntü için yeni bir teknoloji geliştirdiklerini belirten şirket, yeni modelde insan gözünü algılayan bir sensör kullanılacağını açıkladı. Asus, benzer bir teknolojiye sahip Asus Vivobook Pro 16X 3D OLED modelini CES 2023 fuarında kullanıcıların beğenisine sunmuştu.

Nubia Pad 3D özellikleri netleşiyor

Geliştirilen ekran teknolojisi, yapay zeka destekli yazılım ve özel sensörlerden elde edilen bilgileri doğrultusunda 3D efekti sağlayacak. Kullanıcılar, ekran katmanlarında yer alan görüntüyü 3 boyutlu şekilde görebilecek.

Global tablet ve Chromebook satışları açıklandı. Apple, iPad ile pazara hükmederken, satışlarda düşüş yaşandı.

MWC 2023 fuarında tanıtılacağı belirtilen model, 28 Şubat’ta sergilenecek. Kalın çerçeve tasarımıyla dikkat çeken modelin MediaTek Dimensity 9200 işlemciyle piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

Nubia Pad 3D modelinin dünyanın ilk gözlüksüz 3D deneyimi sunan tableti olduğunu belirtmekte fayda var. Leica ile ortak geliştirilen model, kamera deneyimi konusunda da beklentileri fazlasıyla karşılayacak.

Analistler, Nubia Pad 3D modelinin 10.000 mAh ve üzeri bataryaya sahip olacağını tahmin ediyor. Bununla birlikte, şirketin gözlüksüz 3D deneyimi sunabilmek için geliştirdiği donanımları akıllı telefonlarında da kullanması bekleniyor.

Kaynak : https://shiftdelete.net/3d-ekran-deneyimi-sunacak-nubia-pad-3d-tanitim-tarihi-aciklandi
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli